Strona główna

Poradnik, który powstał dla wygody kam193, ażeby nie męczyć klawiatury odpisywaniem ciągle tego samego do skarżących, proszących lub odwołujących się. Czyli poradnik dla skarżypytów z forum FanClubu.

Preferowana forma kontaktu to Prywatna Wiadomość na forum, ale zawsze dostępny jest też e-mail kam193@fnin.eu, gdyby PW było z jakiś powodów (np. bana) nieosiągalne.

Skargi, prośby, odwołania można słać o każdej porze dnia i nocy, ale czas odpowiedzi wynosi zazwyczaj do 24h (i wcześniej proszę mnie nie poganiać) i nie musi to być pierwsza chwila, kiedy wejdę na forum. Kiedy znajdę chwilę na przeanalizowanie wiadomości - odpiszę na nią. Podczas nieobecności (można sprawdzić w tym temacie) nawet jeśli mam dostęp do Internetu, to nie zajmuję się żadnymi rzeczami, poza najpilniejszymi własnymi sprawami. Wszystkie skargi, prosby i zażalenia wysłane do mnie zostaną przeczytane i rozważone po moim powrocie, nawet jeśli pojawią się próby ponaglania. Zawsze możesz skierować się do kogoś innego z Zarządu.

W przypadku nałożonych przeze mnie warnów i banów nie udowadniam ich zasadności ukaranemu, w szczególności nie pokazuję screenów itp. Jeśli ukarany nie zgadza się z moją decyzją - uważa, że nie zrobił nic złego lub kara była nieadekwatna - ma prawo się odwołać, wówczas zgodnie z Regulaminem Zarząd ocenia podjętą decyzję. Przed złożeniem odwołania można oczywiście przysłać wątpliwości i jeśli faktycznie czegoś nie zauważyłem, mogę cofnąć ostrzeżenie bez całego odwołania.

Krótki poradnik dla wszystkich skarżypytów kierujących się do kam193, ażeby kam193 nie musiał co chwila powtarzać tego samego i żeby nikt nie dziwił się, że robi tak, a nie inaczej.

Ciekawe linki:
Regulamin FanClubu
Profil kam193
Skład Zarządu

Skargi, prośby, odwołania kierowane do kam193 - oficjalny poradnik dla wszystkich skarżypytów
Forum.FNiN.eu - Profil kam193 - Regulamin FanClubu - AdminPanel